Kūdikių namai – AKREDITUOTA JAUNIMO SAVANORIUS PRIIMANTI ORGANIZACIJA

Kūdikių namai – AKREDITUOTA JAUNIMO SAVANORIUS PRIIMANTI ORGANIZACIJA

Didžiuojamės ir be galo džiaugiamės, kad KŪDIKIŲ NAMAI, Jaunimo reikalų departamento sprendimu, pripažinti AKREDITUOTA JAUNIMO SAVANORIUS PRIIMANČIA ORGANIZACIJA!

 

Savanoriška veikla sudaro galimybes jaunam žmogui mokytis, pažinti naujas sritis, išsiaiškinti profesinius polinkius viską atliekant patyrimo būdu, taip pat skirti savo laiką tiems, kas laukia pagalbos ar tiesiog dėmesio 🤗

Jaunimo savanoriška tarnyba (JST) – tai intensyvi 6 mėn. trukmės programa jauniems žmonėms nuo 14 iki 29 m., kurios metu jaunuoliai 40 val./ mėnesį savanoriauja staigoje, kartą per mėnesį susitinka su savanorišką veiklą organizuojančios organizacijos paskirtu mentoriumi(e), mokosi įveikti sunkumus, mokosi apmąstyti patirtį bei įvardyti išmokimus, suformuluoti tobulėjimo kryptis.

JST programa – tai galimybė ne tik atrasti patinkančią veiklos kryptį, bet ir geriau pažinti save, ugdyti bendrąsias kompetencijas ir stiprinti pasitikėjimą savimi. Savanoriai, kurie įgyvendina daugiau nei 3 mėnesius tarnybos, įgyja JST Pažymėjimą – dokumentą patvirtinantį tarnybos metu įgytus ar sustiprintus įgūdžius, tačiau tik 6 mėn. (ne mažiau nei 40 val./mėn.) nenutrūkstama tarnyba suteikia 0,25 stojamojo balo pripažinimą stojant į pirmosios pakopos studijas.

Mielai kviečiame prisijungti prie savanorių komandos! 🙂

Daugiau informacijos tel. 8 657 75 208

https://jrd.lt/informacija-jaunimui/savanoryste

savanor
JST pristatymas